Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Darkness... | CrazY KidS, MuzA i JumpStyle!!! ;*

CrazY KidS!!! ;*


CrazY KidS w akcji! W roli głównej Joene, Larsz, Kevin i Marcel. Mój ukochany nie jest najmocniejszy w Parkuru, nawet będzie to widoczne na końcówce filmiku. Ale Marcel to taki debil! HE IS HORRIBLE!!! Nie no przesadziłam, może i jest troche ładny. Przepraszam, ładne to są pedały! Jest troche przystojny. Szkoda że ja nie mogłam tak wskoczyć...
czytaj więcej

Rukia and Jumper Olka ;] 30 12 07 / 21:55:53 [komentarzy 1] Jump'eruj

CrazY KidS!!! ;*I znowu mój kochany Joene!!! Tym razem ma petardy i się nimi bawi, jeśli można to tak nazwać. Ale ogółem fajny film, cio nie? Jak ja kocham Joene'a!!! Sam mi napisał że mnie kocha! Ale na serio!!! Aż mi szczena opadła jak to napisał ( <~~ dokładnie tak jak ta ikonka!)!!! No ale on jest boski, przynajmniej podobny do Krzyśka z Wrocka! Dobra kończe. Papasie!

Rukia and Jumper Olka ;] 28 12 07 / 16:43:01 [komentarzy 2] Jump'eruj

CrazY KidS!!! ;*Fajowy filmik z fajowymi chłopakami! Ten w czapce z Nike to Joene (mój ukochany ) i Larsz to ten z włosami postawionymi na żela. Są to Jumperzy z JumpCrew LWD (holenderskiej grupy chłopaków, którzy ćwiczą JumpStyle)! Są boscy!!!
Pozdrowionka!

Rukia and Jumper Olka ;] 27 12 07 / 11:43:18 [komentarzy 3] Jump'eruj
5108
Strona Główna


Hejo! Hejo! Jestem Olka, ale znajomi mówią na mnie Rukia albo Jumper Olka. Zajmuje się JumpStyle'm, muzą i moimi kochanymi chłopcami z CrazY KidS. Hmmm... coś jeszcze? Ale jak coś chcecie wiedzieć to piszcie do mnie na maila albo gg.
Pozdro!!! ^^

My GG: 2686454
Przygarnij mnie do siebie

Ksiega

Ksiega Jumper'ów
Wskakuj do Księgi

Archiwum


2008
Lutuś
Styczuś
2007
Grudzieniuś


Linki

Fajowe filmiki ;]
JumpCrew LWD ^^
2Fast 2Jump ^^
Jump World ^^


Ulubieni
Info

Szablon wykonała Nell(Mitsune). Spróbuj coś zmienić, a jak Cię dorwę...

Powered by:blog4u